Авто

Компактний кросовер Alfa Romeo відправили на доопрацювання

Alfa Romeo Tonale

Компактний кросовер Alfa Romeo Tonale, дебют якого був запланований на початок осені цього року, ймовірно, затримається. За інформацією Automotive News, нинішній генеральний директор марки Жан-Філліп Імпарато залишився незадоволений продуктивністю гібридної силової установки і зажадав її доопрацювати.

Передбачалося, що новий кросовер Alfa Romeo покажуть у вересні, а вже в листопаді автомобіль надійде в продаж на європейському ринку. Однак з “запуском” позашляховика виникла заминка — причиною стало невдоволення генерального директора марки Жана-Філліпа Імпарато роботою гібридної системи, перекалібрування якої може зайняти до трьох і більше місяців.

Відомо, що в основу Tonale ляже платформа Small Wide 4×4 від Jeep Compass і Renegade. Отже, кросовер отримає силову установку 4XE на базі турбомотора 1.3, на «джипі» розвиваючу 190 або 240 сил при 270 Нм. З нею Compass проїжджає на електротязі до 49 кілометрів, але Імпарато вважає, що цього мало.

Читайте також:  Volvo назвала термін відмови від двигунів внутрішнього згоряння

Зовні Alfa Romeo Tonale практично не буде відрізнятися від концепту 2019 року. Випускати модель, швидше за все, будуть на італійському заводі в Помільяно-д’Арко. Чи відбудеться прем’єра цього року, тепер під питанням.