Авто

Практичність хетчбека з кліренсом позашляховика: Citroen показав на відео новий кросовер C5

Citroen C5

Компанія Citroen продовжує готуватися до прем’єри флагманської версії кросовера C5. На цей раз марка опублікувала короткий відеотизер, в якому зробила акцент, на універсальність прийдешньої новинки.

В опублікованому ролику Citroen C5 демонструють з декількох ракурсів на нічній дорозі. На різних планах кросовер одночасно поєднує в собі стилістичні риси хетчбека, а також універсала з великим, як у позашляховика, дорожнім просвітом.

При цьому зверху майбутня новинка взагалі нагадує седан. За словами директора по продуктам і стратегії марки Лоуренса Хансена, новий C5 отримав зовсім інший дизайн, який дозволив зробити автомобіль максимально практичним.

Читайте також:  Mercedes-Benz відправить в ремонт 2,6 млн автомобілів з серйозним дефектом

При цьому досі невідомо, яку конкретно назву отримає новинка. Головним критерієм в позначенні кросовера має стати відмінність від існуючого C5 Aircross.

Інші подробиці майбутньої моделі стануть відомі під час офіційної прем’єри, яка відбудеться вже 12 квітня. У дилерські центри новий Citroen C5 потрапить у другій половині 2021 року.

У вересні минулого року російський офіс Citroen оголосив про початок прийому замовлень на кросовери C5 Aircross і C3 Aircross в особливому виконанні C-Series. Обидві новинки отримали розширений список оснащення, кілька варіантів кольорів і додаткові опції.