Статті

Поширені міфи про наливну парфумерію

Розливні духи

На жаль, парфумерний ринок на сьогодні переповнений підробками. Навіть в дуже відомому магазині можна “потрапити” на фальсифікат. Тому духи на розлив часто викликають у нас підозру. Між іншим, абсолютно даремно!

Неналивна парфумерія – оригінал, розливна – підробка

Найпоширеніший міф, за віру в який нам доводиться істотно переплачувати. Розберемося чому?

Дійсно, оригінальні парфуми продаються у фірмовій упаковці, в якісному дизайнерському флаконі і коштують великих грошей. У такому ж оформленні, тільки трохи дешевше (наприклад, під прикриттям «суперпропозиції») продають копії та імітації, іншими словами, підробки. Пощастить, якщо вони виконані з якісних компонентів, адже тоді ви просто переплатите. За деякі ж компоненти в імітаціях доводиться платити.

На розлив продається аналог / версія відомого аромату. Професійні парфумери створюють варіацію, яка до 99% аналогічна оригіналу. При цьому виробник чесно заявляє: його продукція-аналогова.

Таким чином, імітації бренду і наливний аналог – це абсолютно різні сегменти парфумерного ринку.

Наливные духи для женщин представлены широким ассортиментом. Каталог наливной парфюмерии ТМ «Premier Parfum» содержит ярчайшую палитру ароматов — женственные и элегантные, утонченные и нежные, теплые и мягкие, свежие и пленительно сладкие парфюмы с фруктово-цветочными, горьковатыми, сочными или древесными нотами.

Розливну парфумерію фасують у флакони для брендових ароматів

Як ми вже з’ясували, спроба нечесних виробників нажитися на гучному імені, тобто підробка аромату – здешевлена імітація. Парфумерні композиції продають в схожих на оригінал флаконах, однак при детальному розгляді помітні похибки, подряпини, нерівності на бульбашці.

Флакони для розливних духів – це самостійні лінійки, без лейблів, складу та інших розпізнавальних знаків. Тільки витончена скляна або пластикова пляшечка, яку підбирає сам покупець на свій смак і гаманець.

Таким чином, бульбашки під розливні духи не мають нічого спільного з флаконами для підробок!

Розливна парфумерія нестійка

Стійкість аромату залежить від концентрації парфумерної композиції в продукті. Не секрет, що тривалість звучання брендових парфумів і туалетної води одного і того ж аромату сильно відрізняється, адже перші містять близько 20% концентрату, друга – максимум 12%. Таким чином, стійкість запаху абсолютно не залежить, чи продається продукт у флаконі або на розлив, дивитися потрібно лише на концентрацію.

Наливні аромати на спиртовій основі розкриваються стільки ж і навіть довше неналивних, адже для їх виробництва використовують концентрат близько 20% ( в будь-якому випадку не менше 15%). Більш того, вибираючи масляні духи на розлив, можна ще й здивуватися тому, що улюблений аромат залишився на одязі навіть після прання!

Розливні духи неякісні

Версії брендових ароматів, якими і є наливна парфумерія, створюють виключно з компонентів класу “екстра”. Виробники такої продукції мають всю дозвільну документацію та сертифікати якості.

Таким чином, у покупця точно не виникне алергії або інших малоприємних відчуттів, які трапляються при використанні імітацій.

Духи на розлив – це дешево

Якщо ви досі живете в полоні цього міфу, значить, давно не бачили цінники на наливну продукцію. Для створення версії відомого аромату використовуються тільки якісні, відповідні санітарним нормам компоненти, а вони ніяк не можуть бути дешевими! Флакони для розливних духів мають широкий ціновий діапазон і в деяких випадках можуть бути навіть дорожче, ніж брендові пляшечки. Але різниця є! Вартість аналога на розлив все-таки нижче оригіналу. Справа в тому, що цінник брендового аромату – це витрати на його піар, плата за впізнаваність, гонорари зірок з реклами і тільки на третину за вміст флакона. Логічно, що версія відомого аромату якраз і коштує ті самі 30-40%.

Таким чином, духи на розлив дешевше, але далеко не дешеві!

*На правах реклами