Технології

Тім Кук пояснив одну з головних обмежень iOS

App Store

В ході великого інтерв’ю виданню New York Times глава Apple Тім Кук поговорив про електротранспорт, Ілоні масці, Марку Цукербергу, технології доповненої реальності та багато іншого. Окремою темою розмови стало питання про відсутність сторонніх магазинів додатків на iOS.

При обговоренні судових розглядів з компанією Epic Тім Кук розповів, чому на iOS встановити додатки можна тільки з фірмового магазину App Store. За його словами, причина банальна і криється в безпеці і конфіденційності користувачів.

Глава Apple відзначає, що в разі існування сторонніх магазинів вони не могли б гарантувати високу якість і безпеку встановлюваних на iPhone і iPad програм.

Читайте також:  Windows 10 буде підлаштовуватися під користувача

“Щотижня до нас на розгляд потрапляє 100 000 додатків. 40 000 з них не допускаються в магазин. Більшості з них відмовляють, тому що вони не працюють або не працюють так, як заявлено. Ви можете собі уявити, що станеться з App Store, якщо зникне курирування?” ,- заявив Тім Кук.

Незважаючи на настільки гучні заяви глави Apple, шкідливі програми все ж потрапляють в App Store. Так, один з користувачів позбувся цілого стану в розмірі 17,1 біткойнів через підроблений додаток криптокошелька, скачаного з фірмового магазину програм.