Технології

Середній обсяг пам’яті в iPhone все ще більше, ніж в Android

Iphone

Дослідницька фірма Counterpoint Research проаналізувала середній показник обсягу вбудованого накопичувача сучасних смартфонів. Як виявилося, в 2020 році це значення помітно зросло, особливо щодо Android-пристроїв, досягнувши важливого рубежу.

Згідно зі звітом, середній обсяг вбудованого накопичувача в смартфонах в 2020-му вперше перевищив позначку в 100 ГБ. При цьому показник різниться в залежності від платформ.

Так, в четвертому кварталі 2020 — го для iOS це значення склало 140,9 ГБ, а для Android – 95,7 ГБ. Однак розрив між ними стрімко скорочується.

Читайте також:  Пам'ять DDR4 розігнали до рекордної частоти

Apple vs Android

За весь 2020 рік середній обсяг накопичувача iOS-пристроїв виріс на 5,6%, а для Android-смартфонів приріст склав більш значні 20,5%. Це пов’язано з тим, що Apple не поспішає збільшувати кількість пам’яті в своїх пристроях, тоді як інші виробники постійно нарощують цей показник в моделях різних цінових категорій, а деякі компанії, такі як Samsung, і зовсім випускають моделі на 1 ТБ.

За даними дослідників, в четвертому кварталі 2020-го 128 ГБ стало стандартом для більшості Android-смартфонів середнього і високого класу.