Технології

Апгрейд пам’яті MacBook Air на M1 за допомогою паяльника [ФОТО]

Apple M1

Нові ноутбуки Apple поставляються з розпаяними модулями пам’яті і SSD без можливості апгрейда. Але як виявилося, проблема вирішувана.

Довести це взявся китайський ентузіаст — озброївшись паяльною станцією, він розібрав фірмовий лептоп і збільшив обсяг ОЗУ і твердотільного накопичувача новинки своїми руками.

В ході експерименту інженер Ян Ченшун розібрав MacBook Air з процесором M1. З коробки лептоп отримав 8 ГБ оперативної пам’яті і SSD-накопичувач ємністю 256 ГБ. Від’єднавши ці компоненти від материнської плати, ентузіаст успішно припаяв на їх місце модуль оперативки на 16 ГБ і терабайтний твердотільний накопичувач.

Читайте також:  Браслет Facebook з нейроінтерфейсом замінить комп'ютерну мишу [ВІДЕО]

MacBook Air

За запевненням автора нетрадиційного методу апгрейда, портативний ПК успішно розпізнав нові комплектуючі і продовжив працювати в штатному режимі.

MacBook Air

Варто відзначити, що подібні модифікації ведуть до втрати гарантії на пристрій, і виконуються на страх і ризик самого користувача. Крім того, не виключено, що з оновленням операційної системи Apple цілком може відключити підтримку неоригінальних запчастин для Mac за аналогією з iPhone.

Джерело: Macrumors