Технології

Chrome для Android дозволить дивитися крізь Землю [ВІДЕО]

Google Chrome

Google показала нові можливості браузерного інструменту WebXR в Chrome. Представлені компанією нововведення дозволять “подивитися крізь Землю”, виміряти габарити навколишніх об’єктів, визначити необхідну дистанцію і перетворити знімки з Google Фото в імерсивну 3D-анімацію.

“Доповнена і віртуальна реальність відкривають можливості того, як ми взаємодіємо зі світом і інформацією навколо нас. WebXR об’єднує AR і VR в Інтернеті, щоб зробити їх більш зручними і широко доступними”, – йдеться в офіційному блозі Google.

Читайте також:  Gucci випустила віртуальні кросівки за реальні гроші

Функція визначення розмірів Measure Up не тільки вирахує габарити будь-якого об’єкта, але і розрахує його площа і обсяг. Дотримуватися в громадських місцях дистанції в два метри, встановленої в умовах пандемії, дозволить інструмент Sodar — правда, при цьому доведеться постійно поглядати на екран смартфона.

Створене за допомогою WebXR і Google Maps додаток Floom дасть можливість досліджувати планету незвичайним способом. Залежно від кута, під яким користувач направить свій смартфон вниз, Floom «пробурить» віртуальний тунель крізь Землю і покаже місцевість на зворотному боці планети з висоти пташиного польоту.

Ще один експеримент WebXR під назвою Picturescape перетворює бібліотеку “Google Фото” в імерсивну галерею для перегляду знімків в доповненої реальності. Всі інструменти, крім останнього вже доступні на Android-пристроях з підтримкою останньої версії браузера Chrome і набору інструментів ARKit. Більш детально ознайомитися з новими функціями можна на сайті проекту.