Технології

Microsoft потролила Apple iPad Pro в новій рекламі

Surface Pro 7

Слідом за роликом, що висміює MacBook Pro, компанія Microsoft взялася за критику Pro-версії Apple iPad. Як і минулого разу, гаджет конкурента порівняли з фірмовим планшетом Surface Pro 7, розповівши про його ключові переваги.

На початку відеоряду Microsoft підкреслила, що у Surface Pro 7 є штатна зручна підставка, в той час як iPad Pro за замовчуванням доведеться тримати виключно в руках. Для підключення пристрою до фірмової клавіатури її досить притулити до відповідного роз’єму. У випадку з iPad Pro відчуття, за запевненням Microsoft, “зовсім інші”, а сам аксесуар конкурента важить значно більше.

Крім того, Вендор зазначив, що у Surface Pro 7 є відразу кілька портів для периферії. У той же час для підключення додаткових аксесуарів до iPad Pro доведеться використовувати всілякі адаптери і донгли. Нарешті, Microsoft не упустила можливості нагадати, що гаджет Apple — це виключно планшет, в той час як Surface Pro 7 — це ще й повноцінний ноутбук. При цьому його вартість становить від $750 ($880 з клавіатурою) проти $999 у випадку з iPad Pro.

Читайте також:  iPhone 13 буде легко відрізнити від попередника [ФОТО]

Втім, як і минулого разу, компанія “забула” згадати, що в базовій комплектації її гаджет оснащений не найпотужнішим процесором Intel Core i3. Крім того, в ролику не згадується порівняння часу автономної роботи — один з козирів планшетів Apple.