Технології

Нова версія Android Auto стала більш функціональною

Google Android Auto

Компанія Google в черговий раз “прокачала” фірмову програмну оболонку. Головним нововведенням став розширений набір додатків, доступних користувачам популярної платформи. Зокрема, водії отримали доступ до софту для навігації, паркування або пошуку заправок.

Принцип роботи мобільної версії Android Auto має на увазі проекцію інтерфейсу смартфона на приладову панель автомобіля для спільного використання додатків і доступу до мультимедіа. До недавнього часу такий режим роботи смартфона мав ряд обмежень по частині функціональності.

Читайте також:  Швидкість супутникового інтернету Ілона Маска збільшилася в два рази

Google Android Auto

Ще в січні Google приступила до тестування нових категорій додатків, які пов’язані з навігацією, паркуванням і пошуком зарядних або заправних станцій. Після виходу в березні спеціальної бібліотеки Android for Cars більшість зацікавлених розробників додали її підтримку в своїх програмах.

Тепер користувачам доступні такі популярні програми, як Chargepoint, PlugShare, PHEV, t map, a Better Router Planner і ряд інших. За запевненням софтмейкера, відповідне оновлення вже доступно для всіх підтримуваних моделей автомобілів.

Джерело: 9to5google