Авто

Оновлений Kia ProCeed вперше зняли на дорозі

Оновлений Kia ProCeed

Kia готує сімейство Ceed до рестайлінгу в середині життєвого циклу. Першою моделлю, поміченою шпигунами на дорозі, виявився універсал ProCeed, який виїхав на випробування в щільному маскуванні. За даними TheKoreanCarBlog, Kia злегка освіжить дизайн моделі, додасть йому сучасної електроніки і навіть підкоригує моторну гамму.

Ймовірно, зовнішність ProCeed оновиться в дусі Cerato, який також готується до планового рестайлінгу. Позбавлений камуфляжу седан потрапив в об’єктив фотошпигунів під час зйомок рекламного ролика: на знімках видно інший бампер і нова решітка радіатора, яка «зрослася» з новою передньою оптикою. Також ProCeed отримає переглянуте оформлення корми і дверей, які також виявилися прикриті на фотографіях.

У салоні моделі з’явиться більш сучасна мультимедійна система з екраном розмірністю від восьми до 10,25 дюймів в залежності від обраної комплектації. На передній панелі компанію їй складе повністю цифрова “приборка”.

Очікується, що зміни торкнуться і моторну гаму універсала. У неї можуть увійти 1,5-літрова «турбочетвірка» T-GDi.

Крім цього, TheKoreanCarBlog прогнозує появу ProCeed з 1,6-літровим турбомотором T-GDi з системою зміни фаз газорозподілу CVVD, що розвиває 180 сил. Список доступних трансмісій поповнить інтелектуальна “Механіка” iMT (Intelligent Manual Transmission) з електронною педаллю зчеплення.