Технології

Розумна пляшка перетворює будь-яку воду в питну

Auron

На Kickstarter стартував збір коштів на розумну пляшку Auron. Вона не тільки може виступати в якості термоса, але і здатна очищати воду всередині від бактерій завдяки ультрафіолетовому випромінюванню, перетворюючи її в придатну для пиття.

Згідно з офіційними даними, кожну хвилину людство використовує мільйон пластикових пляшок, при цьому тільки в США їх кількість на звалищі за рік зростає на 38 мільярдів. Проблема загрожує екологічною катастрофою, а ефективного рішення все ще немає. Творці пляшки Auron пропонують безпечний спосіб насолодитися чистою водою. Спеціальна кришка з УФ-випромінюванням очищає рідину всередині всього за хвилину, що дозволяє відмовитися від використання шкідливого пластику. Виробник запевняє, що технологія вбиває всі існуючі бактерії.

Читайте також:  Старі смартфони Galaxy перетворили в медичні прилади

“Використовуючи силу ультрафіолетового світла, Auron очищає без фільтрів і хімікатів, перетворюючи воду з будь-якого джерела в чисту. Очищайте воду з громадських фонтанчиків у тренажерному залі, з-під крана в зарубіжних країнах або навіть річкову воду під час кемпінгу. Просто доторкніться до кришки і насолоджуйтеся найчистішою, свіжою, втамовує спрагу водою, яку може запропонувати природа”, – заявляють творці пляшки.

Пляшка

Крім функції очищення Auron здатна підтримувати задану температуру рідини протягом 24 години. На кришці знаходиться невеликий дисплей, що відображає температуру всередині.

Підтримати проект на Kickstarter можна всього за $ 65 з урахуванням знижки в 57%. Auron вже зібрала в десятки разів більше заявлених $5144, поставки почнуться в травні 2021 року.