Технології

Android 12 «полагодить» велику проблему сторонніх лончерів

Google Android 12

У попередній версії Android 12 ентузіасти виявили нововведення, що розширює функціональність сторонніх лончерів. Мова про функції пошуку-за даними інформаторів, нова мобільна ОС дасть розробникам прошивок розширений доступ до пам’яті гаджетів.

Android 12

Новий API включає інструмент AppSearchManager, який буде активувати пошук як в Інтернеті, так і всередині пристрою, отримуючи доступ до списку додатків і пов’язаного з ними контенту. Згідно з джерелом, нова функція використовує централізовану систему індексації AppSearch для всіх програмних оболонок на базі Android.

Читайте також:  Microsoft потролила Apple iPad Pro в новій рекламі

Таким чином, у користувачів будь-яких сторонніх лончерів з’явиться можливість доступу до всієї збереженої на пристрої інформації. Крім результатів видачі Google, пошукова система відобразить і локальні файли, включаючи документи, фотографії та додатки, котрі знаходяться на пристрої.

Android 12

На скріншотах вище показана подібна концепція пошуку, реалізована на пристроях OnePlus під управлінням OxygenOS. За запевненням інсайдерів, нова функція може бути реалізована вже в найближчих апдейтах бета-версії Android 12.