Технології

Макет iPhone 13 з оновленою фронталкою потрапив на відео

Iphone

У мережі з’явився ролик, що демонструє повнорозмірний макет iPhone 13 в оновленому дизайні. За даними інсайдерів, ключовою відмінністю гаджета від попередника стане більш акуратний виріз на фронтальній панелі і змістилася зі звичного місця селфі-камера.

Представлений в кадрі макет імовірно був створений на основі схем, отриманих від джерел з ланцюжка поставок. Ця технічна інформація, як правило, надається виробникам аксесуарів задовго до релізу, щоб вони встигли налагодити випуск чохлів.

За даними джерела, глибина вирізу в екрані iPhone 13 Pro складе 5,35 мм в порівнянні з 5,3 мм в актуальній моделі. При цьому ширина “чубчика” буде істотно меншою — 26,8 проти 34,83 мм у попередника. Ймовірно, це пов’язано з перенесенням динаміка в верхню рамку пристрою.

Читайте також:  Qualcomm поліпшить звук в Bluetooth-навушниках до «проводового» рівня

В результаті зміниться і компонування датчиків, розміщених в області “чубчика” – так, селфі-модуль зрушиться з правого в ліву сторону вирізу. Склад і дизайн основної камери iPhone 13 Pro, судячи з макету, залишиться ідентичний актуальної моделі.