Авто

Подивіться, як новий кросовер Geely паркується без водія

Geely KX11 / Xingyue L

Фірма Geely поділилася подробицями про новий середньорозмірний кросовер з внутрішньозаводським індексом KX11. Однією з технологічних особливостей моделі стане автопарковщик з дистанційним керуванням-китайський позашляховик зможе самостійно шукати місце для паркування В радіусі одного кілометра!

Geely KX11-великий кросовер на модульній платформі CMA, тобто за архітектурою новинка схожа на Tugella. Однак за габаритами KX11 порівняємо з Kia Sorento, тому топ-версіями покладені низькопрофільні 20-дюймові колеса.

Geely KX11 вийде на внутрішній ринок під ім’ям Xingyue L, але за межами Піднебесної компанія придумає іншу назву.

Читайте також:  BMW буде будувати всі автомобілі на одній платформі

Geely KX11 / Xingyue L

Фото: Geely KX11 / Xingyue L

Інтер’єр Geely KX11 відзначиться метровою цифровою панеллю, що складається з трьох екранів. Поки на всіх офіційних знімках дисплеї не активні-графіку і функціонал розкриють в ході офіційної прем’єри в середині місяця.

Підтверджені дані про технічну начинку: базовий передньопривідний KX11 оснастять 218-сильним (325 Нм) «турбочетвіркою» 2.0 Volvo Drive-E і 7-швидкісним преселективним «роботом», а топ-версія виявиться уніфікована з Tugella, що означає 238-сильний (350 Нм) бензиновий турбомотор, 8-ступінчастий «автомат» Aisin і повний привід з муфтою підключення задньої осі. Витрата палива у передньопривідного кросовера не перевищить позначки 6,8 літра на 100 кілометрів пробігу, повнопривідна версія буде «ненажерливішою» приблизно на літр.

Читайте також:  Mercedes-Benz планує зняти з продажу седан CLS

Інтер'єр Geely KX11 / Xingyue L

Технологічна “фішка” китайського кросовера-автопарковщик 5G-AVP з дистанційним управлінням, яким можна управляти зі смартфона. Автомобіль здатний автономно знаходити місце для стоянки в радіусі одного кілометра. Як тільки власник подасть сигнал, Geely KX11 “відпаркується” і повернеться в призначену точку.

За безпілотне водіння відповідають розсип з ультразвукових датчиків, радарів і камер, а зв’язок з господарем, іншими автомобілями і дорожньою інфраструктурою забезпечується системою V2X (Vehicle to X) і протоколом 5G. роботу складної електроніки Geely показала в забавному відеоролику:

Geely KX11 позиціонується, як флагман китайського концерну, так що новинка виявиться дорожче Tugella. Опцій теж буде більше: в числі іншого очікуються матрична світлодіодна оптика і мультиконтурні передні крісла. На місцевому ринку китайський кросовер з’явиться влітку; продажі в Росії досить ймовірні, але про терміни поки говорити не доводиться.