Авто

Оновлений рамний пікап SsangYong повністю розсекречений

SsangYong Rexton Sports Khan

Південнокорейські журналісти повністю розсекретили оновлений пікап SsangYong Rexton Sports. У мережу потрапили фотографії з буклету марки, на яких зображена подовжена топ-версія Khan. Після рестайлінгу рамний грузовичок відзначився новим обвісом, іншими ліхтарями і злегка доопрацьованим салоном.

Пікап SsangYong Rexton Sports доопрацьований за лекалами однойменного позашляховика, але нові світлодіодні фари вантажівці не дісталися. Зате модернізований пікап легко відрізнити збоку завдяки пластиковим накладкам на дверях і арках — у актуальної моделі подібного захисту немає.

Читайте також:  Dacia Spring вийде на європейський ринок з надзвичайно низькою ціною

Інші візуальні маркери рестайлінгової версії – радіаторна решітка з горизонтальними хромованими ламелями, вертикальні протитуманні фари, а також новий логотип. Ззаду змінилася виштамповка відкидного борту, ліхтарі стали світлодіодними, а на бампері з’явилися сріблясті накладки.

SsangYong Rexton Sports Khan

Фото: Оновлений SsangYong Rexton Sports Khan, autotribune.co.kr

Інтер’єр SsangYong Rexton Sports модернізований точково: змінилася подушка керма і селектор автоматичної коробки передач. Віртуальна приладова панель, дверні карти, нефіксований джойстик трансмісії і чотирьохспицеве кермо не дісталися навіть топ-версії пікапа.

SsangYong Rexton Sports Khan

Фото: Інтер’єр оновленого SsangYong Rexton Sports Khan, autotribune.co.kr

Інсайдери вважають, що техніка не змінилася. Rexton Sports зберіг рамну архітектуру з пружинами ззаду, але для довгобазної версії Khan можна замовити ресорну підвіску. Двигун колишній-2,2-літровий турбодизель, який розвиває до 187 кінських сил. Базові вантажівки задньопривідні, повний привід-опція.

Читайте також:  Глава Porsche назвав модель, яка залишиться без ДВС в останню чергу

Убоге оновлення пікапа Rexton Sports зрозуміло, адже фірма SsangYong ще три місяці тому оголосила про банкрутство, і грошей на глобальний апгрейд у автовиробника немає. Однак рестайлінговий грузовичок все-таки підготували до серії. Скромна презентація новинки може пройти в найближчі дні.

Джерело: Autotribune.co.kr