Авто

У Chevrolet Corvette знайшли проблеми з якістю коліс

Chevrolet Corvette

Chevrolet зіткнувся з проблемою якості колісних дисків для середньомоторного суперкара Corvette восьмого покоління: через порушення технологічного процесу на поверхні з’являються пори.

Як повідомляє видання Corvette Blogger, концерн General Motors випустив технічний бюлетень, що описує проблеми з якістю колісних дисків у суперкара Chevrolet Corvette восьмого покоління.

Через порушення технологічного процесу виготовлення дисків на їх поверхні з’являються відкриті пори. Проблема з якістю процесу лиття стосується як мінімум 13 049 автомобілів, але тільки у 10 відсотків з них колеса зазнали руйнування.

Читайте також:  Власники Honda Accord масово скаржаться на «рульову аномалію»

GM не оголошував з цього приводу відкликну кампанію, але бюлетень наказує дилерам при виявленні в ході планового технічного обслуговування Corvette подібних дефектів замінити всі чотири диски.

Спеціально запрошувати власників “Корвета” в сервіс для огляду дисків не потрібно. В даний час проблема стосується колісних дисків моделей Open Spoke і Trident. Їх заміна буде виконана за рахунок виробника.

Chevrolet зазначає, що всі диски з виявленими відкритими порами будуть утилізовані для запобігання їх повторного використання. Для Corvette покоління С8 не пропонуються в якості опції хромовані колеса-раніше вони були вельми популярні у американців, проте останнім часом вийшли з моди, зазначав виробник.