Авто

Mercedes-Benz зареєстрував ім’я для електричного G-Class

Mercedes G-class

Компанія Mercedes-Benz подала заявку у відомство інтелектуальної власності Євросоюзу на реєстрацію нового торгового знака EQG. Таким чином представники марки підтвердили чутки, про те, що незабаром з’явиться електричний G-Class.

Цього року Mercedes-Benz покаже електрокар EQS, прем’єра якого очікується вже нинішнього літа. Модель, яку називають електричним аналогом S-класу, випустять в двох варіантах. Потім на черзі німецької марки електрокросовер EQA, який проходить випробування ще з минулого року. Однак німці вирішили не зупинятися на досягнутому і подали заявку на реєстрацію імені для електричного «Гелендвагена».

Заявка на електричний G-Class знаходиться на розгляді Європейського відомства інтелектуальної власності з початку квітня. У реєстраційному документі нового товарного знака Mercedes-Benz згадуються найменування EQG 580 і EQG 560. Інших подробиць компанія поки не розкриває. Очікується, що» зелений ” Gelandewagen з’явиться не раніше 2022 року.

Читайте також:  BYD представив батарею для електричних авто із запасом ходу 1 млн км

Перші згадки про електричний G-Class з’явилися в листопаді 2019 року. Тоді глава Mercedes-Benz Cars Ола Келеніус заявив, що Gelandewagen буде останнім автомобілем C ДВС, від якого відмовиться компанія. При цьому позашляховик рано чи пізно доведеться зняти з конвеєра, тому інженери опрацьовували можливість повної електрифікації культової моделі.

Джерело: EUIPO