Авто

Аеротаксі на 7 пасажирів від німецької Lilium [ФОТО]

Lilium

Німецька компанія Lilium зробила відразу три великих анонси. Крім презентації повністю нової моделі літаючого таксі відбудеться злиття зі стартапом SPAC, а також вихід на біржу Nasdaq.

Нове літаюче таксі lilium отримало перероблену конструкцію в порівнянні з раніше представленою версією. Найбільш явною зміною стало розташування великих і малих крил. Якщо в попередньому варіанті спереду були великі, а ззаду — малі, то тепер все навпаки.

Читайте також:  4 секунди до «сотні»: Changan та Huawei розробили стильний та швидкий кросовер

В ході анонсу було оголошено, що апарат отримає максимальну швидкість 280 км/год з автономністю до 250 км.він включає сім місць для пасажирів, що дозволить розширити географію польотів за рахунок більшої комерційної привабливості.

Lilium

Консолідація технологічних розробок Lilium і SPAC зробить з об’єднаної компанії справжнього єдинорога в світі бізнесу. Оціночна ціна нового бренду lilm складе $2,4 мільярда з орієнтовною вартістю капіталу приблизно $3,3 мільярда.

Очікується, що в ході первинного розміщення акцій Lilium отримає приблизно $830 мільйонів. Угода буде закрита в другому кварталі 2021 року, після чого компанія почне торги на біржі.

SPAC заснована колишнім керівником General Motors Баррі Енглом. Він увійде до Ради директорів нової компанії, де продовжить розробки нового високотехнологічного літака.

Читайте також:  Електрокари Tesla почали "втрачати" інтерфейсні порти на заводі

В даний час в портфоліо LILM є три прототипи, при цьому жоден з них не буде готовий приступити до комерційних польотів до 2025 року. Перші випробування п’ятимісного апарату пройшли ще в 2019 році, з тих пір крім довготривалих контрактів і обіцянок німецька компанія ніяк про себе не заявила.

Джерело: aerosieger.de