Технології

Розумна ручка точно визначає якість м’яса і риби за 15 секунд

MasSpec Pen

Створено новий високоточний прилад для аналізу якості м’яса і риби. Він здатний виконувати діагностику на молекулярному рівні зі стовідсотковою точністю за лічені секунди. Більш того, пристрій виконаний у формі невеликої ручки, що робить його зручним у використанні.

Проблема підробленого м’яса і риби все ще актуальна, а покупці по всьому світу змушені стикатися з неякісною і контрафактною продукцією. Сучасні методи або вимагають занадто багато часу для аналізу, або мають низьку ефективність. Новий прилад MasSpec Pen має масу переваг і вміє виявляти підробки за допомогою швидкісного аналізу молекул м’яса і риби.

Сьогодні дослідники найчастіше використовують полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР), яка володіє високою точністю, але видає результат не раніше ніж через кілька годин. Мало того, вона вимагає наявності лабораторії, а значить, перешкоджає прямому аналізу продуктів. MasSpec Pen не тільки не руйнує м’ясо, але і проводить діагностику всього за 15 секунд.

Читайте також:  Маск пообіцяв поліпшити супутниковий інтернет Starlink для геймерів

Робота приладу заснована на вивільненні молекул з харчових продуктів за рахунок контакту з розчинником на кінчику ручки. Прототип здатний аналізувати склад яловичини, курки, свинини, баранини, оленини і п’яти поширених видів риб. Згідно заявам розробників, точність пристрою досягає 100% при швидкості в 720 разів швидше традиційного ПЛР. У майбутньому дослідники планують розширити функції приладу за рахунок додавання діагностичного інструментарію для інших харчових продуктів.