Авто

Найпотужнішим електрокаром BMW стане кросовер iX M60

BMW iX з пакетом Sport

Фірма BMW готується до прем’єри високопродуктивного кросовера iX. За даними інсайдерів, топ-версія iX буде розвивати 560 кінських сил і іменуватися iX M60. Таким чином, прийдешній електрокар стане найпотужнішим в лінійці BMW, адже віддача “батарейного” седана i4 M Performance не перевищить позначки 530 кінських сил.

В даний час BMW iX доступний до замовлення в Європі в двох повнопривідних версіях — 326-сильною xDrive40 і 503-сильною xDrive50. Найшвидший електрокросовер здатний розігнатися з місця до 100 кілометрів на годину за 5,0 секунди і проїхати на одній зарядці до 600 кілометрів.

Портал BMW Blog стверджує, що підрозділ M Performance «зарядить» iX протягом одного-двох років, а спортивна модифікація відзначиться форсованою до 560 кінських сил силовою установкою, переналаштованою підвіскою і традиційними для «емок» зовнішніми атрибутами. Кросовер iX стане другою електричною моделлю з літерою m після седана i4.

Читайте також:  Більше половини американців хочуть купити неіснуючий електромобіль Toyota

У європейських дилерів BMW звичайні версії електрокросовера IX з’являться в кінці 2021 року, а до Росії новинка добереться в 2022 році. Спортивну версію iX до нас напевно теж привезуть, адже у нас офіційно продається вся актуальна лінійка «емок».

Джерело: BMW Blog