Авто

Культовий Hummer відроджений у вигляді позашляховика з гігантським кліренсом

GMC Hummer EV SUV і GMC Hummer EV Pickup

Концерн General Motors відродив культовий Hummer у вигляді традиційного позашляховика з двохоб’ємним кузовом. Технічно і зовні GMC Hummer EV SUV багато в чому повторює однойменний пікап, який дебютував в жовтні минулого року: обидва «Хаммера» — брутальні всюдиходи з гігантським кліренсом і електричною силовою установкою.

General Motors поки на розкриває габарити позашляховика Hummer EV SUV, але відомо, що новинка компактніше пікапа. Колісна база п’ятидверного “Хаммера” менше на 227 міліметрів, також зменшений задній звис, так що покупці можуть розраховувати на довжину близько 5,1-5,2 метра від бампера до бампера.

Кузови позашляховика і пікапа максимально уніфіковані: до задньої стійки Всюдиходи повністю ідентичні. Незалежно від типу кузова панелі даху знімні — секції можна демонтувати і помістити в передній багажник. З корми електричний позашляховик нагадує паливних попередників характерними вертикальними ліхтарями і повнорозмірним запасним колесом, підвішеним до п’ятої двері.

Читайте також:  Експерти назвали найдорожчу в світі платну дорогу

GMC Hummer EV SUV і GMC Hummer EV Pickup

Фото: GMC Hummer EV SUV і GMC Hummer EV Pickup

З точки зору шасі позашляховик і пікап ідентичні: у багато оснащених «Хаммерів» є Пневмопідвіска і повнокероване шасі з «діаогнальним» режимом CrabWalk; стандартний дорожній просвіт становить 257 міліметрів, але на офф-Роуді кліренс може бути збільшений до 302 міліметрів, а з опціональною надбудовою Extract Mode — до 404 міліметів. Навіть базовий позашляховик може штурмувати 660-міліметровий брід.

GMC Hummer EV SUV і GMC Hummer EV Pickup

Позашляховик Hummer EV SUV може бути виключно п’ятимісним, причому салон такий же, як у пікапа і по функціоналу, і по простору. Інтер’єр виконаний нарочито брутально, приладова панель-Цифрова діагоналлю 12,3 дюйма, тачскрін інформаційно-розважального комплексу трохи більше — 13,4 дюйма.

Читайте також:  BYD представив батарею для електричних авто із запасом ходу 1 млн км

GMC Hummer EV SUV і GMC Hummer EV Pickup

Інтер’єр GMC Hummer EV SUV

Через укорочену базу GMC Hummer EV SUV оснащуються менш ємною батареєю, та й 1014-сильна силова установка позашляховику, на відміну від пікапа, не покладена.

Пікова потужність двохоб’ємного тримоторного всюдихода в максимальній комплектації Edition One за 105,6 тисячі доларів — 842 кінські сили, (крутний момент на колесах 15 590 Нм), запас ходу — близько 480 кілометрів. Електросистема на 800 вольт входить в штатне оснащення. За доплату в п’ять тисяч доларів можна замовити 35-дюймові «грязьові» покришки, посилену підвіску, комплекс з 18 камер кругового огляду (в тому числі двох під днищем) і блокування диференціалів. З таким арсеналом автономність скоротиться до 450 кілометрів.

Читайте також:  Перейменування Volkswagen в Voltswagen виявилося жартом, який зайшов занадто далеко

Більш доступні двомоторні версії теж передбачені:» середнє «виконання EV2X коштує 90 тисяч доларів, електродвигуни розвивають 634 кінські сили і 10033 Нм “з коліс”. Запас ходу – 480 кілометрів, а особливості оснащення поки не вказані. Базовий Hummer SUV у версії EV2 коштує 80 тисяч доларів, але у нього звичайна пружинна підвіска, відсутня повнокероване шасі, електросистема спрощена (на 400 Вольт), а автономність скорочена до 400 кілометрів.

General Motors почне продажі позашляховика Hummer EV SUV з багатих комплектацій. Топ-версія Edition One добереться до покупців у першому кварталі 2023 року, «середні» виконання з’являться у дилерів навесні 2023 року, а базовий EV2 затримається на рік. Для порівняння поставки пікапів Hummer EV планують почати восени цього року.