Авто

Єдине купе BMW з фарами від Infiniti виставили на продаж

BMW 6-Series BullShark

Ексклюзивне купе BMW шостої серії, серйозно доопрацьоване фахівцями болгарського тюнінгового ательє Vilner в 2013 році і перейменоване в Bullshark, виставлено у вільний продаж в Болгарії.

Маловідоме болгарське тюнінгове ательє Vilner випустило на світ кілька досить екстравагантних проектів-в тому числі Bullshark. Зроблений в єдиному екземплярі автомобіль являв собою перероблене до невпізнання купе BMW 6-Series (покоління Е63) чорного кольору з фарами від кросовера Infiniti FX другого покоління. Vilner зазначав, що незмінними в автомобілі залишилися тільки двері і дах.

Всі інші кузовні панелі прикрасили химерним обвісом, а 4,4-літровий бензиновий мотор V8 теж піддався модернізації. Болгари перекалібрували блок управління двигуном і встановили вихлопну систему AC Schnitzer, завдяки чому потужність підросла до 370 кінських сил.

Читайте також:  Електрокари Rolls-Royce можна буде впізнати по фірмових радіаторних решітках

Bullshark здатний розганятися до 100 кілометрів на годину за 5,4 секунди. В інтер’єрі автомобіля можна знайти сидіння від BMW M6, перероблене рульове колесо і панель приладів — з коричневими шкалами і синіми окантовками.

До того ж весь салон затягнутий в шкіру і алькантару, включаючи передню панель, центральну консоль і дверні карти. Хто був першим власником унікального автомобіля, не повідомляється, але в даний час він виставлений на продаж в Болгарії за 19 000 євро. Bullshark- акула-бик. Це один з найбільш агресивних видів акул, який становить небезпеку для людини.