Авто

Власники Lamborghini зможуть управляти своїми суперкарами голосом

Lamborghini Huracan Evo

Huracan Evo 2021 модельного року отримав вбудованого голосового помічника Amazon Alexa.

У 2021 році фірмова мультимедійна система Lamborghini Connect, яка встановлюється на суперкари Huracan Evo, отримала нові можливості — до онлайн-радіо і стандарту Apple CarPlay для підключення iPhone тепер додалися Android Auto для підключення смартфонів і голосовий помічник Alexa від Amazon, а також мобільний додаток Lamborghini UNICA.

Як повідомляє італійський автовиробник, водій, не відволікаючись від дороги, за допомогою голосу зможе управляти кліматичною системою, освітленням, обігрівом сидінь, навігацією, телефонними дзвінками і мультимедіа. Крім того, в повнопривідних суперкарах Голосова команда дозволяє швидко перейти до екрану системи LDVI (Lamborghini Dinamica Veicolo Integrata) для отримання даних про роботу системи повного приводу.

Читайте також:  Купе Bentley Continental GT3 перевели на біопаливо

Lamborghini Huracan Evo

У Lamborghini підкреслили, що комплекс Alexa в автомобілях може бути інтегрований в систему “розумного будинку”, створену за допомогою компонентів Amazon. Прямо з салону суперкара водій зможе регулювати температуру в будинку, включати освітлення і відкривати ворота гаража. При цьому все голосовий помічник не буде застарівати, оскільки передбачено оновлення системи через Інтернет.

Lamborghini Huracan Evo

При цьому діючі власники Lamborghini Huracan Evo не залишаться без нового функціоналу-з середини квітня оновлення системи Lamborghini Connect стане доступно для установки на випущені автомобілі. Першими випробувати можливості голосового управління суперкарами зможуть клієнти в Північній Америці і Європі, а з 2022 року — клієнти Lamborghini і в інших країнах світу.