Криптовалюти

Незабаром буде здобутий перший «зелений» біткоїн

Bitcoin

Компанії Argo і DMG, що займаються видобутком біткоїнів, створили новий пул. Повідомляється, що видобуток криптовалюта буде заснована на чистій енергії, завдяки чому найближчим часом буде отриманий перший в історії «зелений» біткоїн.

Згідно з інформацією дослідників Кембриджського університету, вся мережа видобутку біткоїнів споживає більше енергії на рік, ніж Швеція. В даний час показник знаходиться на позначці 139,15 ТВт/год на рік і продовжує зростати.

Читайте також:  Жартівлива криптовалюта за 2 місяці зробила користувача мільйонером

Все це викликає чималу критику криптовалюта як з боку екологів, так і публічних персон. На думку майнерів компаній Argo і DMG, положення можна значно поліпшити за рахунок переходу на чисту енергію. Саме цим займеться TerraPool, потужності якого будуть покладатися на енергію, що виробляється гідроелектростанцією.

Відомо, що TerraPool буде заснований на хешрейті як Argo, так і DMG, а головна мета полягає в можливості видобутку криптовалюта за допомогою відновлюваних джерел енергії, щоб звести вплив на навколишнє середовище до мінімуму.

Таким чином компанії планують перейти на майнінг «зелених» біткоїнів. Незважаючи на те що Argo і DMG налаштовані оптимістично, варто враховувати вуглецевий слід від обладнання для майнінг, на виробництво якого вже було витрачено чималу кількість енергії.

Читайте також:  Слух: SSD і HDD подорожчають через нову криптовалюту

“Вирішення проблеми зміни клімату є пріоритетом для Argo, а партнерство з DMG стало важливим кроком на шляху до захисту нашої планети сьогодні і для майбутніх поколінь. Ми сподіваємося, що інші компанії в індустрії видобутку біткоїнів підуть по наших стопах, щоб продемонструвати більш широкий кліматичний консенсус», — пояснюють свою позицію представники Argo.