Авто

Genesis X Concept – розкішний електрокар з майбутнього [ВІДЕО]

Genesis X Concept

Hyundai показала концепт розкішного електромобіля, розробленого в рамках бренду Genesis. Новий Genesis X Concept відрізняється агресивним дизайном і виконаний в кузові гоночного купе з незвичайним дизайном фар.

Новий Genesis X Concept, який повинен прийти на зміну Hyundai Genesis Coupe, був презентований на закритому показі в Лос-Анджелесі. Конференція пройшла у віддаленому форматі, виробник розповів про екологічність, дизайн, а також етапи створення розкішного спортивного купе.

Hyundai запевняє, що інженери і дизайнери приділили велику увагу деталям, від бампера до радіаторної решітки. У порівнянні з поточною моделлю можна відзначити ряд змін, що роблять силует більш плавним. Відзначається, що незвичайний колір автомобіля був навіяний лагунами національного парку Мараньєнсес в Бразилії.

Читайте також:  Ford прикрасив Mustang Shelby GT500 деталями з вуглеволокна

Genesis X Concept володіє гігантським капотом, під яким розміститься поки не названий електромотор. Подробиці про технічні характеристики не оголосили. Всередині машина виконана в мінімалістичному стилі, а основна інформація виводиться на цифрові дисплеї.

Очікується, що концепт ляже в основу нового розкішного Genesis G90, але точних термінів його появи поки немає.