Авто

У пікапа Tesla Cybertruck не буде дверних ручок. Жодних

Tesla Cybertruck

Глава компанії Tesla Ілон Маск, відповідаючи в Twitter на питання про модель Cybertruck, несподівано заявив, що у серійної версії електропікапа не буде дверних ручок — навіть висувних.

Американська компанія Tesla готується показати публіці серійну версію електричного пікапа Cybertruck, прототип якого був представлений ще восени 2019 року. Брутальний електрокар отримає ряд змін у зовнішності, але яких саме, поки залишається загадкою.

Час від часу Ілон Маск відповідає в Twitter на питання про майбутні доопрацювання електропікапа — так стало відомо, що Cybertruck отримає трохи іншу лінію бічного скління і ряд інших незначних змін.

Читайте також:  Porsche обіцяє не перетворювати автомобілі в смартфони на колесах

Але тепер глава Tesla заявив, що електричний пікап До того ж позбудеться дверних ручок. Як саме будуть відкриватися двері, невідомо-подробиці Маск не повідомив.

Ймовірно, для цього будуть задіяні камери кругового огляду, як і у випадку з недавнім оновленням електрокарів Model S і Model X. в ході рестайлінгу їх позбавили перемикача режимів руху — Ілон Маск заявив, що моделі будуть самостійно включати задню передачу, виходячи з обстановки, яку бортовий комп’ютер буде аналізувати за допомогою відеокамер, а також показань навігаційної системи.

В екстреному випадку водій зможе включити режим D або R через тачскрін. Чи будуть камери Cybertruck розпізнавати людину і автоматично відкривати двері, поки залишається тільки здогадуватися.