Авто

Audi розкрила подробиці про позашляховик для «Дакара»

Road to Dakar

Компанія Audi, яка в 2022 році збирається взятися участь в «Дакарі з заводською командою Q Motorsport, затвердила концепцію «бойового» прототипу і уточнила параметри силової установки. Проект з розробки позашляховика очолить Андреас Роос, в минулому керівник програми DTM в Audi Sport.

Минулого разу в Audi обмежилися лише тизером гоночного позашляховика і розпливчастим формулюванням, що “вперше використовують електричний привід в поєднанні з високовольтною батареєю і високоефективним конвертером, роль якого буде грати турбомотор TFSI”.

Читайте також:  Opel Astra нового покоління: опубліковані перші фотографії

Тепер дані про силову установку уточнені. Наприклад, ДВС-це 610-сильна “четвірка” RC8 2.0 TFSI від гоночного Audi RS5 Turbo DTM.

Тизер прототипу Audi для "Дакара"

Правда, двигун тут не пов’язаний з колесами. Його завдання-заряджати розроблену власними силами Audi високовольтну батарею, але тільки на спецділянках і перегонах між ними. Далі – ще цікавіше.

На обох осях прототипу стоять по одному мотору-генератору (MGU) від боліда Формули E сезону 2021 року. Третій підживлює акумулятор під час руху. За словами Рооса, вони врахували, в яких умовах буде проходити гонка, і внесли в систему приводу відповідні зміни.

У вузлі MGU05, спроектованому і розробленому Audi Sport, об’єднані мотор-генератор з внутрішнім ротором, інвертор і стабілізатор напруги. Важить блок всього 35 кілограмів. Він частково облицьований вуглепластиком, забезпечений високоефективною системою охолодження і має ККД понад 97 відсотків. Для боліда Audi e-tron FE07 віддача MGU05 заявлена на рівні 250 кіловат, або 340 кінських сил.