Авто

У Дубаї виявили кинутий «Бетмобіль» з трилогії Крістофера Нолана

Бетмобіль

У мережі опублікували фотографії, зроблені на одному зі складів в Дубаї. Автору знімків вдалося зняти покритий пилом “Бетмобіль”, на якому Крістіан Бейл пересувався в супергеройській трилогії Крістофера Нолана.

Судячи з опублікованих знімків, супергеройський автомобіль вже давно знаходиться на складі. Машина вся покрита товстим шаром піску і пилу. Однак “Бетмобіль” не покинутий. Як виявилося, у нього все-таки є власник, який періодично виїжджає на транспортному засобі в місто, проте зовсім за ним не доглядає.

На думку фахівців, виявлений “Бетмобіль” може бути машиною, яка брала участь у зйомках трилогії про “Темного лицаря” Крістофера Нолана. Можливо саме на цьому автомобілі пересувався Крістіан Бейл, який виконав головну роль в кінофраншизі. За іншою версією, транспортний засіб є однією з п’яти реплік, побудованих з дозволу кінокомпанії, для пересування по дорогах загального користування. Кожен такий автомобіль продали в 2014 році за мільйон доларів (приблизно 27.7 мільйонів гривень за поточним курсом).

Читайте також:  Toyota виплатить власникам позашляховиків понад мільярд доларів

Копії обладнали 5,7-літровими V8 від Chevrolet Corvette потужністю 500 кінських сил. Максимальна швидкість такого “Бетмобіля” становила 250 кілометрів на годину. Крім того, супергеройська машина оснащена 44-дюймовими позашляховими покришками і імітацією реактивного вихлопу.

Джерело: Reddit