Авто

У Nissan розповіли, яким випробуванням піддали електрокар Ariya

Nissan Ariya

Компанія Nissan розкрила подробиці про випробування, яким піддали модель Ariya перед запуском на європейському ринку. В результаті серії тестів, які проводилися на полігоні на острові Хоккайдо в Японії, автовиробник зупинився на чотирьох модифікаціях електрокара, які запропонують європейцям.

На випробувальному полігоні передбачені різні ділянки: наприклад, в деяких місцях траса являє собою звивисте шосе з гудроньованим покриттям, на інших імітує швидкісні автостради і гірські дороги, поширені в ряді європейських країн.

Nissan Ariya під контролем команди інженерів Nissan з Європи і Японії тестували по ряду параметрів: як автомобіль поводиться при розгоні, як управляється на крутих віражах і наскільки ефективна звукоізоляція салону. Окремо оцінювався комфорт при водінні електрокара.

Читайте також:  Ілон Маск: Tesla закриють, якщо автомобілі помітять в шпигунстві

В результаті Nissan адаптував модель під основні запити європейського ринку, залишивши в лінійці Ariya чотири версії: з батареями ємністю 63 або 87 кіловат-годин, одним або двома електромоторами (на передній і задній осі). Залежно від модифікації запас ходу електрокара варіюється від 360 до 500 кілометрів по циклу WLTP.