Технології

Користувачі iOS вдвічі більше витрачають фанатів Android

apple vs android

Аналітична платформа App Annie розповіла, скільки власники мобільних пристроїв витрачають на додатки. Як з’ясувалося, в першому кварталі 2021-го виручка App Store і Google Play досягла рекордного значення. При цьому користувачі iOS витрачають куди більше власників Android-пристроїв.

App Annie

За перший квартал 2021 року в App Store було придбано додатків та ігор на суму $21 мільярд. Оборот Google Play виявився вдвічі меншим і склав $11 мільярдів. Таким чином, всього за звітний період було витрачено $32 мільярди, що на 40% більше в порівнянні з $23 мільярдами роком раніше і стало новим історичним рекордом. Як відзначають аналітики, причиною підвищеного попиту на додатки стала пандемія.

Читайте також:  Новий клієнт Telegram обходить обмеження Google

App Annie

Щотижня користувачі здійснювали близько мільярда ігрових завантажень протягом першого кварталу 2021 року. Всього за перший квартал 2021 — го був завантажений 31 мільярд додатків-на 10% більше, ніж у першому кварталі 2020-го. Причому власники Android витратили на ігри $9 мільярдів, в той час як власники iPhone і iPad за розваги заплатили $13 мільярдів. Щотижня протягом першого кварталу цього року завантажувалося близько мільярда ігор — на 15% більше в річному численні і на 35% більше, ніж в 2019-му.

App Annie

Найбільш швидкозростаючими категоріями в Google Play стали “Утиліти”, «Фінанси» і “Cоціальне”. Попитом також користувалися “Планувальники” і пов’язані з погодою додатки. На iOS картина наступна: користувачі воліли ігри та програми з категорій «Фото і відео», «Розваги», «Здоров’я та фітнес».

Читайте також:  Макет iPhone 13 з оновленою фронталкою потрапив на відео

Найпопулярнішим додатком у світі стала соціальна мережа TikTok. Другу і третю сходинку зайняли Facebook і WhatsApp відповідно. При цьому по виручці лідирують YouTube, TikTok і Tinder. У категорії ігор по завантаженнях в топі Join Clash 3D і Among Us, а ось найприбутковішими виявилися ROBLOX і Genshin Impact.