Авто

З’явилися фотографії салону першого серійного пікапа Hyundai

Шпигунські фотографії салону Hyundai Santa Cruz

За два тижні до прем’єри Hyundai Santa Cruz, запланованої на 15 квітня, Autoblog.com опублікував серію шпигунських фотографій інтер’єру моделі. Santa Cruz, перший серійний пікап південнокорейської марки, отримав інтер’єр в стилі недавнього Tucson, але без спрощень не обійшлося.

У Santa Cruz на знімках аналогова приладова панель замість цифрової, як у Hyundai Tucson, над нею помітний козирок. У числі інших відмінностей від кросовера — немає кнопки запуску двигуна, селектор трансмісії не кнопковий і не у вигляді джойстика, а на центральному тунелі стандартні фізичні органи управління. Видання наводить дві версії: або на фотографіях зображений пікап в базовій комплектації, або Hyundai має намір зробити Santa Cruz максимально утилітарним автомобілем.

Читайте також:  Найпотужнішим електрокаром BMW стане кросовер iX M60

Шпигунські фотографії салону Hyundai Santa Cruz

Фото: Autoblog.com

Припущення про те, що Santa Cruz багато запозичить у Tucson, грунтуються на тому, що у моделей одна і та ж платформа і схоже оформлення екстер’єру. Наприклад, пікап отримав таку ж незвичайну радіаторну решітку як у Tucson, об’єднану з денними ходовими вогнями і з сітчастим візерунком, утвореним трапецієподібними елементами.

Шпигунські фотографії салону Hyundai Santa Cruz

Hyundai Santa Cruz буде випускатися в чотирьохдверному варіанті з дворядною кабіною, виробництво організують на заводі в штаті Алабама. Основним ринком для пікапа стануть Сполучені Штати Америки, де його запропонують з декількома варіантами бензинових двигунів і, ймовірно, з гібридною силовою установкою. Про появу Santa Cruz за межами США поки не повідомлялося.

Читайте також:  В Україні покупців вживаних машин зобов'яжуть пройти техогляд за 10 днів: усі нововведення

Джерело: Autoblog.com