Авто

Новий Kia Sportage показали на відео зовні і всередині

Kia Sportage

Kia Sportage нового покоління продовжує проходити випробування в Південній Кореї перед прем’єрою, яка повинна відбутися в першій половині нинішнього року.

Шпигунам вдалося зняти прототип кросовера як зовні, так і всередині, причому деякі елементи салону вперше засвітилися без камуфляжу.

Sportage як і раніше загорнутий в щільну маскування, але крізь вирізи все ж можна розглянути обриси передка, що отримав нове оформлення, спойлер над заднім склом і новий логотип Kia на п’ятій двері.

Читайте також:  Ferrari не збирається відправляти атмосферне V12 на пенсію

Крім цього, видно V-подібні мотиви в передній і задній оптиці і колісні диски з переглянутим дизайном розмірністю від 17 до 19 дюймів.

Салон “п’ятого” Sportage (хоча сама марка відносить його до четвертого покоління) раніше вже потрапляв в об’єктив шпигунів, але якість знімка залишало бажати кращого. Тепер же їм вперше вдалося зняти його в подробицях. Зокрема, розсекреченими виявилися сидіння з комбінованою обробкою зі шкіри і тканини, а також дверні карти, що отримали двоколірне оформлення.

Зі зміною покоління кросовер обзаведеться цифровою панеллю приладів, візуально об’єднаної в єдиний кластер з великим тачскріном мультимедійної системи. В оснащення також увійдуть Сучасні помічники водія і системи безпеки.

Читайте також:  В Абу-Дабі сфотографували невідомий Ferrari

Модель нової розділить платформу з Hyundai Tucson і, ймовірно, отримає ту ж гаму моторів. Залежно від ринку в неї увійдуть бензинові, дизельні та гібридні силові установки.

Привід – передній або повний. Sportage вийде в двох виконаннях – зі стандартною і подовженою колісною базою, проте остання буде доступна тільки на ринку Китаю.

Джерело: 무한질주TV / YouTube