Технології

Apple Watch допомогли спіймати злочинця

Apple watch

Apple Watch дозволили поліцейським виявити місце розташування злочинця. Згідно бразильським ЗМІ, серед інших речей, вкрадених з будинку потерпілого від збройного пограбування в Ріу-Гранді-ду-Сул, були і “яблучний” розумний годинник. Злодій просто не розібрався в їх роботі, що і стало його фатальною помилкою.

Злодії, які брали участь у злочині, ймовірно, не розбираються в технологіях, адже вони не вимкнули смарт-годинник, чим і скористалася поліція.

Читайте також:  Створено акумулятор, здатний нормально працювати при -60 ° C

За допомогою функції «Локатор» правоохоронні органи дізналися точну адресу одного з підозрюваних в зовсім іншій частині міста від місця крадіжки.

Policia

У його будинку були знайдені також і інші викрадені речі на додаток до форми бразильської армії. Потерпілий впізнав злочинця, в результаті чого той був заарештований.

Модель смарт-годининка в поліцейському звіті не згадується, але це повинні бути Apple Watch з можливістю підключення до стільникового зв’язку, що і дозволило відстежити їх місце розташування. За допомогою програми “Локатор” можна з великою точністю визначати розташування гаджетів Apple.