Технології

В iOS 14.5 додана функція перекалібрування акумулятора

iOS 14.5

Серед нововведень шостої бета-версії iOS 14.5 для розробників була виявлена вкрай корисна функція. У коді останньої збірки мобільної операційки Apple користувачі знайшли згадку опції перекалібрування акумулятора. Правда, призначена вона для обмеженої кількості моделей.

Примітно, що в виявленому коді вказується URL-адреса статті, опублікованої на сайті підтримки Apple, де надається детальна інформація про новий інструмент.

Як виявилося, оновлення включає повторну калібрування акумулятора для iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. Ця функція повинна виправити неточну оцінку стану акумулятора смартфонів.

Читайте також:  Apple Watch допомогли спіймати злочинця

Apple  iOS 14.5

«У iOS 14.5, яка вийде пізніше цієї весни, система, що оцінює стан АКБ, буде повторно калібрувати максимальну ємність акумулятора і продуктивність на iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, щоб усунути неточні дані в наданих звітах», — йдеться на сайті Apple.

Наслідком помилки в звітах може стати швидка розрядка акумулятора, а іноді і зниження максимальної продуктивності пристрою. Крім того, в разі невдалої спроби калібрування система порекомендує користувачеві передати свій iPhone в сервісний центр Apple для заміни акумулятора.