Авто

Позашляховик Range Rover отримав дві нові версії

Range Rover: SVAutobiography Ultimate

Компанія Land Rover представила дві нові версії моделі Range Rover: SVAutobiography Ultimate і SVAutobiography Dynamic Ultimate. Обидві створені відділенням персоналізації SV Bespoke і вже доступні для замовлення у Великобританії за ціною від 183 706 і 147 441 фунтів стерлінгів відповідно.

У двох позашляховиків з практично однаковою назвою різна аудиторія. Довгобазний Range Rover SVAutobiography Ultimate адресований тим, хто вважає за краще їздити з водієм.

Range Rover: SVAutobiography Ultimate

Для нього характерні доводчики дверей, роздільні задні крісла в стилі бізнес-джетів і центральна консоль з вмонтованими в неї годинами Zenith, холодильником і розкладними столиками. Підвищений комфорт також обіцяють масаж “гарячі камені”, оттоманки і більше 1,2 метра вільного місця в ногах. У гамі двигунів-V8 5.0 і гібридна установка P400e на базі дволітрової «турбочетвірки».

Читайте також:  Єдиний в світі лімузин-літак виявився нікому не потрібен

Позашляховик SVAutobiography Dynamic Ultimate тим часом можна замовити тільки з компресорним V8 5.0 потужністю 565 кінських сил-і він пряма протилежність довгобазного варіанту. По-перше, версія Dynamic доступна тільки в короткому кузові.

Range Rover: SVAutobiography Ultimate

По-друге, на догоду кращої керованості у неї змінена геометрії підвіски, на вісім міліметрів зменшений дорожній просвіт, перекалібровано Рульове управління і переналаштована система придушення кренів.

Зовні машини розрізняються декором і колесами, але колір кузова у них один — сатинований Orchard Green в поєднанні з чорним дахом Narvik Black.

Відділення SV Bespoke рекомендує замовляти довгобазні машини серії Ultimate з салоном зі шкіри Vintage Tan і вставками Copper Weave Carbon Fibre. За доплату можна вибрати оббивку дорогою шкірою Poltrona Frau.

Читайте також:  У країні за рік подорожчали всі види пального: Держстат України

Внутрішнє оздоблення SVAutobiography Dynamic Ultimate відзначиться двокольоровим оздобленням Ebony / Vintage Tan, стьобаною шкірою на сидіннях і червоними підрульовими пелюстками.

Прийом замовлень у Великобританії вже відкритий. Довгобазний позашляховик обійдеться в 183 706, а короткобазний — в 147 441 фунтів стерлінгів.