Авто

Перший серійний пікап Hyundai розкрили на фотографіях

Santa Cruz

Компанія Hyundai опублікувала зображення серійного пікапа Santa Cruz, появу якого чекали з 2018 року. Товарна версія вантажівки мало успадкувала від однойменного концепту 2015 року, зате спереду Santa Cruz практично в точності повторює новий Tucson.

Зовнішність пікапа витримана у фірмовій стилістиці Hyundai, що отримала назву Parametric Dynamics. Її особливість-три бічні лінії, що з’єднуються в одній точці. Від Tucson моделі дісталася решітка радіатора з малюнком-сіткою з трапецієподібних елементів, об’єднана з денними ходовими вогнями. У Santa Cruz несучий кузов і шасі, запозичене все у того ж Tucson.

Читайте також:  Toyota Mirai і Lexus LS отримали просунутий «автопілот»

Santa Cruz

Фото: Hyundai

Однак деякі характерні риси концепту все ж знайшли відображення в серійному Santa Cruz. Наприклад, збереглася форма бічного скління і силует з широкою заваленою задньою стійкою. Пікап буде випускатися в чотирьохдверному варіанті з дворядною кабіною.

Прем’єра Hyundai Santa Cruz відбудеться 15 квітня 2021 року.

Основним ринком збуту для Hyundai Santa Cruz стане Північна Америка. Там модель, швидше за все, запропонують з бензиновими моторами об’ємом 2,0 і 2,5 літра, Привід — Передній привід з муфтою підключення задньої осі. Раніше також згадувалася поява модифікації з 3,0-літровим турбодизелем від Genesisе GV80, хоча підтвердження цієї інформації поки немає. Не виключено, що для Santa Cruz готують і гібридну версію.