Економіка

НБУ прокоментував програш Ощадбанку Росії

НБУ

Днями апеляційнний суд Парижа скасував рішення арбітражу на користь Ощадбанку щодо втрат у Криму.

Національний банк заявив про стурбованість у зв’язку з рішенням апеляційного суду Парижа, який відхилив рішення Міжнародного трибуналу у справі Ощадбанку проти РФ про відшкодування втрат у Криму. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

“Висловлюємо стурбованість рішенням паризького апеляційного суду, який відхилив Рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 року у справі Ощадбанку проти Російської Федерації про відшкодування втрат у Криму, викликаних окупацією півострова. Національний банк України відзначає виняткову важливість доведення на міжнародному рівні протиправності дій РФ щодо України, зокрема щодо захоплення українських фінансових активів під час окупації Кримського півострова”, – йдеться в заяві.

Читайте також:  В Україні оцінили потенціал виробництва водню

У НБУ відзначають, що керівництво відповідних банківських установ має з високою відповідальністю та виваженістю підходити до подачі судових позовів до міжнародних судових інституцій і бути готовим на високому професійному рівні відстоювати інтереси держави на всіх етапах судового розгляду справ.