Технології

Смартфони на Android втрачають довіру користувачів

Android 12

Аналітична компанія SellCell провела аналіз лояльності користувачів смартфонів. Як з’ясувалося, власники iPhone в більшості своїй не готові відмовитися від техніки Apple, в той час як апарати на Android у багатьох викликають змішані почуття.

Лояльність постійних покупців вважається однією з ключових характеристик, на яку орієнтуються виробники та аналітичні компанії. Згідно з останніми дослідженнями SellCell, у операційної системи Android є ряд проблем, що викликають у користувачів бажання перейти на конкуруючу платформу. А ось 91,9% опитаних власників iPhone мають намір знову купити “яблучний” смартфон.

Читайте також:  Apple розробила надточний підекранний сканер Touch ID

Лояльність iPhone

Серед рецензентів тільки 21% заявив, що їх утримує екосистема Apple, тоді як 45% просто люблять iPhone і не хочуть нічого міняти, 16% ніколи не зазнали проблем з «яблучними» смартфонами, 10% вважають перехід на іншу ОС досить клопітким, а 8% не готові до чогось нового.

Лояльність iPhone

Серед тих власників iPhone, хто все ж розглядає можливість переходу на смартфони інших брендів, в пріоритеті Samsung (46%) і Google (35%). У бік LG готові подивитися 6,1% користувачів, а на апарати Motorola — 3,7%.

Лояльність iPhone

Що стосується інших брендів, то Samsung за показником лояльності все ще залишається лідером серед Android-смартфонів: 85,7% в 2019 році і 74% в 2020-му. Куди гірше становище з покупцями Google Pixel — 65,2%, і зовсім погано у власників LG (37,4%) і Motorola (29%).

Читайте також:  Apple iPhone 12 успадкував відому проблему iPhone 5 [ФОТО]

На думку експертів, подібне положення може бути пов’язано з проблемами конфіденційності Android, в той час як керівництво Apple заявляє, що не співпрацює зі спецслужбами і не передає їм особисті дані користувачів. В результаті 52,9% користувачів, які планують відмовитися від Samsung, хочуть перейти на iPhone, і майже для третини вирішальним фактором став захист їх конфіденційності.

Дослідження проведено серед 5000 власників смартфонів в США і може відрізнятися від ситуації на інших ринках. Детальніше ознайомитися зі звітом можна за посиланням.