Технології

Туристичний корабель Ілона Маска оснастять оглядовою капсулою [ФОТО]

Dragon 2

Компанія SpaceX опублікувала в офіційному Twitter-блозі знімок оновленого пасажирського корабля Crew Dragon. На відміну від варіанту для робочих місій, призначена для космічних туристів версія отримає скляний купол, щоб можна було з зручністю милуватися космічними видами.

Crew Dragon – це ітерація другого покоління багаторазових космічних кораблів SpaceX Dragon. У робочому варіанті під назвою Dragon 2 під відкидною кришкою обтічника вбудований стикувальний механізм для передачі вантажів на Міжнародну космічну станцію. У варіанті Crew Dragon для подорожей механізм для стикування замінили прозорим куполом.

“Напевно, найбільшою мірою відчути перебування в космосі можна буде перебуваючи в скляному куполі”, — прокоментував Ілон Маск знімок, опублікований його компанією.

Читайте також:  WhatsApp спростить міграцію акаунтів з iOS на Android

NASA вже сертифікувало Dragon 2 для місій з астронавтами агентства. Враховуючи зростаючий інтерес до космічного туризму, SpaceX вирішила адаптувати друге покоління корабля для комерційних рейсів, надаючи можливість всім бажаючим побувати в космосі. Ще на початку минулого року Ілон Маск підписав контракт з Space Adventures на польоти в космос приватних осіб.перша така подорож очікується вже в другій половині 2021-го.