Технології

Тільки позитив – YouTube приховає дізлайки

YouTube

Керівництво відеохостингу планує протестувати нововведення на території кількох країн. За запевненням представників майданчика, про брак подібної функціональності постійно говорили автори відеороликів і власники великих каналів.

Про своє рішення YouTube заявила в офіційному блозі, а також у Twitter. Розробники планують додати можливість відключення лічильника дізлайків. Як приклад компанія наводить скріншот, на якому розкриває оновлений дизайн панелі під відео, де відображається тільки число піднятих вгору пальців.

Тестування пройде серед невеликого числа користувачів. При цьому YouTube не розкриває, в яких саме країнах буде проходити експеримент.

Зазначається, що таке нововведення було зроблено на прохання самих відеоблогерів, які скаржилися, що нерідко організовуються скоординовані кампанії, спрямовані на масове виставлення дизлайків.

Відзначається, що сама можливість ставити дізлайки нікуди не зникне, і алгоритми мережі будуть враховувати їх при підборі рекомендацій. При цьому самі автори роликів будуть бачити лічильник негативних реакцій.