Технології

Випущений сканер відбитків пальців для десктопних ПК

Kensington VeriMark Desktop Fingerprint Key

Доступний раніше тільки для мобільних пристроїв, таких як смартфони, планшети і ноутбуки, сканер відбитків пальців тепер можна використовувати і в настільних ПК. Компанія Kensington представила нове рішення для біометричної аутентифікації під назвою VeriMark Desktop Fingerprint Key, що забезпечує безпеку десктопних комп’ютерів.

Новинка являє собою компактний пристрій для розблокування настільного ПК і оснащена кабелем довжиною 120 сантиметрів, що дозволяє розмістити датчик в будь-якому місці на столі.

Читайте також:  Зеленський обговорив із президентом Естонії євроінтеграцію України

VeriMark Desktop Fingerprint Key підтримує до 10 відбитків пальців і підключається до системного блоку комп’ютера за допомогою USB-порту.

Kensington VeriMark Desktop Fingerprint Key

VeriMark Desktop Fingerprint Key здатний розпізнавати прикладається палець під будь-яким кутом на 360°, підтримує технологію захисту від спуфинга, а також сертифікований FIDO U2F і сумісний зі стандартом Fido2 WebAuthn.

Новинка легко інтегрується з Windows Hello (включаючи версію для бізнесу) і з додатковими службами Microsoft, такими як Office365, Azure, Outlook і багато інших.

Kensington VeriMark Desktop Fingerprint Key вже доступний для замовлення за ціною $ 75.

Джерело: SlashGear