Авто

Перейменування Volkswagen в Voltswagen виявилося жартом, який зайшов занадто далеко

Voltswagen

За кілька днів до 1 квітня Volkswagen випустив офіційний реліз про майбутній ребрендинг: нібито в США марку перейменують в Voltswagen. Через добу після публікації з’ясувалося, що це був лише маркетинговий хід для залучення уваги до електрокару ID.4, який вийшов на американський ринок.

Як повідомляє The Wall Street Journal, Volkswagen хотів стати першим серед автовиробників, які відзначили 1 квітня, але жарт зайшов занадто далеко.

З повідомлення, що з’явилося на американському сайті, випливало, що Volkswagen of America в травні 2021 року змінить назву на Voltswagen of America.

Читайте також:  Tesla Model 3 не може вийти на ринок Індії через низький кліренс

Ребрендинг пояснили зміною вектора розвитку компанії в бік електричної мобільності. Так само був наведений коментар президента Volkswagen of America Скотта Кеога: “можливо, ми змінюємо букву K На T, але ми не змінюємо прагнення бренду створювати кращі в своєму класі автомобілі для водіїв у всьому світі”.

Джерело The Wall Street Journal пояснило, що автовиробник не планував вводити громадськість в оману, а Згадка Voltswagen пов’язана з виходом на американський ринок електромобіля ID.4. Таким чином компанія хотіла обіграти слово “вольт”, що позначає одиницю виміру електричного потенціалу.

У новину, яка на перший погляд здавалася першоквітневим жартом, повірили в тому числі тому, що Volkswagen дійсно тримає курс на електрифікацію модельного ряду. Так, до кінця нинішнього десятиліття бренди, що входять до складу Концерну, розраховують вивести на ринок близько 70 електричних моделей.