Авто

Цілу автомобільну компанію продають за 18 мільйонів

Falcon F7

На сайті Loopnet.com з’явилося оголошення про продаж американського виробника суперкарів Falcon Motorsport: компанію продають з усіма авторськими правами, розробками і навіть одним їх зібраних суперкарів Falcon F7. Все це оцінили в 675 тисяч доларів (близько 18.2 мільйона гривень за нинішнім курсом).

Компанія Falcon Motorsport була заснована в місті Холлі, штат Мічиган, в 2009 році автомобільним дизайнером і інженером Джеффом Лемке. Він планував створити “національний суперкар”, який зміг би скласти конкуренцію Ferrari, і вже в 2012 році був представлений первісток марки, спорт-купе Falcon F7. З того моменту Falcon випустив всього сім машин.

Читайте також:  Шпигуни сфотографували потужний Aston Martin DBX

В оголошенні йдеться про те, що майбутньому власнику дістануться інструменти, прес-форми, списки матеріалів та інші предмети, логотипи, слогани, товарні знаки, авторські права, ноу-хау, комерційні секрети, формули, винаходи, технічні дані, електронні бази даних і креслення. Згадується також ліцензія на виробництво суперкарів Falcon.

Зазначена вартість за все перераховане здається заниженою – для порівняння, кожен суперкар Falcon F7 продавався за ціною 250 тисяч (майже 7 мільйонів гривень), тобто більше третини від заявленої ціни за всю компанію. Видання Jalopnik.com припускає, що, можливо, оголошення сформульовано некоректно, і мова йде не про продаж марки «під ключ», а про комерційну нерухомість Falcon Motorsport, а саме будівлі та обладнання.

Читайте також:  Китайці повністю розкрили великий кросовер з начинкою від Lexus

Що стосується моделі Falcon F7, то суперкар комплектувався 7,0-літровим мотором Chevrolet в декількох варіантах форсування, від 620 до 1100 кінських сил. На розгін з місця до 100 кілометрів на годину автомобіль витрачав менше трьох секунд. Один з існуючих екземплярів, випущених в 2014 році, на початку березня нинішнього року продавали значно дешевше початкової ціни: за 75 тисяч доларів (приблизно 2 мільйона гривень за поточним курсом).

Джерело: Loopnet.com, Jalopnik.com