Авто

Футуристична приладова панель нового Mercedes [ФОТО]

Mercedes EQS

Ще до офіційної презентації електричного седана EQS компанія Mercedes-Benz показала його інтер’єр. Представлені автовиробником фотографії демонструють всередині салону нового автомобіля гігантський сенсорний екран Hyperscreen шириною 141 см, що покриває всю передню панель.

Hyperscreen включає отвори під два вентиляційних отвори у вигляді турбін і складається, по суті, з трьох роздільних дисплеїв: 17,7-дюймовий центральний, 12,3-дюймовий для переднього пасажира і 12,3-дюймовий з приладовою дошкою для водія. Всі екрани мають зворотний тактильний зв’язок з користувачем, що характеризується тактильною чутливістю за рахунок 12 спеціальних механізмів.

Читайте також:  Експерти підрахували економічну вигоду володіння електрокаром

Варто відзначити, що в автомобілі зовсім немає класичного важеля ручного перемикання передач.

Mercedes EQS

Інформаційно-розважальна система Mercedes EQS працює на базі восьмиядерного процесора невідомої моделі в поєднанні з 24 ГБ оперативної пам’яті, а також підтримує Apple CarPlay і Android Auto. За заявою компанії, це найрозумніший екран, який коли-небудь встановлювали в автомобілі. Отримавши до 350 датчиків, Hyperscreen здатний миттєво приймати рішення за різними параметрами: швидкості, температурі і навіть моргання очей водія.

Окрему увагу інженери Mercedes-Benz приділили акустиці преміального електрокара, що складається з 15 динаміків і включає три звукові системи: Silver Waves, Vivid Flux і Roaring Pulse. Примітно, що у водія немає можливості встановлювати гучність — вона регулюється EQS в залежності від режиму водіння. Так, під час повільної і спокійної їзди звук стає тихіше і наростає при збільшенні швидкості.

Читайте також:  Mercedes-Benz може відмовитися від універсалів

Заявлений запас ходу Mercedes EQS становить 770 км. залежно від модифікації, електроавтомобіль отримає два варіанти акумулятора — ємністю 90 кВтг і 107,8 кВтг з підтримкою швидкої зарядки і буде доступний з заднім і повним приводом. Максимальна швидкість новинки обмежена показником в 210 км/год. Презентація Mercedes EQS відбудеться вже наступного місяця, вартість електрокара поки невідома.