Технології

Новий робот-вантажник від Boston Dynamics [ВІДЕО]

Boston Dynamics

Компанія Boston Dynamics представила нового робота Stretch, помітно відрізняється від попередників. Новинка не тільки зовні, але і функціонально не схожа на дві попередні моделі — Spot і Atlas, які крім виконання певних завдань танцюють і роблять сальто.

Stretch призначений виключно для вантажно-розвантажувальних робіт і може стати незамінним на складах. На відміну від стаціонарних і громіздких навантажувачів, новий робот здатний переміщатися по всьому приміщенню і буде особливо корисний там, де спочатку Автоматизація не планувалася.

Читайте також:  Топ-менеджер Google розсекретив одну з фішок Pixel 6

Пристрій оснащений багатошарнірною роботизованою рукою з сімома ступенями свободи і невеликим майданчиком з присосками, що піднімають ящики вагою до 22 кілограмів. Також Stretch отримав функцію комп’ютерного зору, яку забезпечує камера і цілий набір датчиків, що дозволяють ідентифікувати і переставляти вантаж.

“Розвантажуйте вантажівки і комплектуйте піддони швидше, відправивши робота на роботу. Усуньте необхідність у новій стаціонарній інфраструктурі”, – йдеться про Stretch на сайті Boston Dynamics.

За заявою компанії, Stretch здатний переміщати до 800 ящиків на годину і на одному заряді акумулятора може працювати протягом восьми годин. В даний час Boston Dynamics шукає компанії для тестування технології і планує почати продажі Stretch в 2022 році.