Технології

У новій версії Chrome виправлена незручна функція

Chrome

У новій тестовій версії Chrome розробники Google вирішили виправити недолік, що з’явився в одному з останніх оновлень фірмового браузера. Мова йде про нове меню “Список для читання”, що займає занадто багато місця на панелі закладок.

Після недавнього оновлення десктопної версії Chrome в правій частині панелі закладок з’явилося меню»Список для читання”. Воно дозволяє зберігати посилання для відкладеного перегляду, щоб не захаращувати основний список закладок.

Однак не всі користувачі знайшли таке нововведення корисним і вже тим більш зручним, так як через нього скорочується кількість відображуваних на екрані закладок. І головне, що відключити цю функцію не можна, принаймні поки, так як в тестовій збірці Chrome 91 Canary таку можливість все ж додали.

Читайте також:  В Android 13 з'явиться підтримка двох eSIM

Chrome

Як видно вище, в новій версії Chrome можна приховати “Список для читання” через контекстне меню, клікнувши правою кнопкою миші на панелі закладок.

Chrome

Крім того, в експериментальних Налаштуваннях Chrome з’явилася нова опція Side Panel, при активації якої» Список для читання ” додається у вигляді компактної іконки на панелі інструментів, як показано на зображенні вище.

Терміни випуску стабільної версії Chrome 91 поки невідомі.