Авто

Відео: що буде, якщо замість моторного масла в двигун залити колу

Кока-кола в двигун

Українські блогери вирішили перевірити, що станеться з двигуном Opel Manta, якщо замість моторного масла в агрегат автомобіля залити звичайну колу. Через майже шість хвилин мотор “наказав довго жити”.

Для проведення експерименту блогери купили в магазині п’ять літрів популярної газованої води. Відправившись в автосервіс, ентузіасти злили моторне масло і використовували чотири літри напою в якості «заправки» двигуна, залишивши літр коли для доливання. Запустивши мотор, блогери виїхали на майданчик біля автосервісу і почали накручувати «п’ятаки».

Читайте також:  Експерти назвали найбезпечніші задні місця в нових автомобілях

Через майже чотири хвилини Opel Manta заглох. Ентузіастам вдалося знову реанімувати мотор. Однак на довго агрегату не вистачило. На шостій хвилині експерименту з-під капота «Опеля» повалив дим. У моторі автомобіля провернуло кілька вкладишів, а також вибило щуп.

Блогери долили в двигун останній літр коли, після чого спробували завести автомобіль з «штовхача». Зрозумівши, що агрегат отримав значні пошкодження, автори ролика вирушили назад на СТО, щоб подивитися, що сталося з мотором.

Знявши з Opel Manta двигун, блогери виявили, що в багатьох місцях перегрітого агрегату утворилися тріщини, дірки, а деякі елементи і зовсім відвалилися. Автори відео зробили висновок, що автомобільний двигун здатний працювати на газованій воді, проте час його експлуатації значно скоротиться.

Читайте також:  Вихід Tesla Roadster знову відкладений. Ілон Маск пояснив чому

Джерело: DreamCar.ua: автомобильный проект / YouTube