Авто

Єдиний в світі лімузин-літак виявився нікому не потрібен

Limo Jet

На аукціоні Mecum Auctions знову вистявлять на торги єдиний у світі лімузин-літак, побудований на базі бізнес-джету компанії Learjet.

Незвичайний лімузин з бензиновим мотором V8 намагалися продати в червні минулого року, проте він виявився нікому не потрібен. Тепер аукціонний будинок знову спробує знайти йому господаря.

Limo Jet

Ідея перетворити приватний бізнес-джет в лімузин прийшла в голову Дену Харрісу зі штату Орегон, який витратив на перетворення близько одного мільйона доларів. Фюзеляж літака він оснастив спеціальною сталевою рамою, одна розробка якої зайняла два роки.

Читайте також:  Tesla зберегла передостаннє місце у рейтингу надійності

Limo Jet

Після цього він “взув” джет в 28-дюймові автомобільні колеса і замінив газотурбінні двигуни динаміками.

Всередині 13-метровий нелітаючий джет нагадує стандартний лімузин для вечірок, якщо не брати до уваги ілюмінаторів. У ньому є шкіряні дивани, 42-дюймовий плазмовий екран, аудіосистема з сабвуфером і рясна підсвічування підлоги, стін і стелі.

Limo Jet

У рух Limo-Jet приводить 8,1-літровий двигун Chevrolet Vortec V8, що розвиває 400 кінських сил. Максимальна швидкість, до якої здатний розігнатися 5443-кілограмовий лімузин, досягає 160 кілометрів на годину.

Джерело: Mecum Auctions