Технології

Новий браузер Firefox захищає користувачів від витоку даних

Firefox

Слідом за Google свій браузер “прокачала” і Mozilla: нова версія Firefox обзавелася корисною функцією SmartBlock. Вона дозволить не турбуватися про конфіденційність під час перегляду веб-сторінок, автоматично блокуючи підозрілий контент або скрипти.

У пояснювальній записці до релізу Firefox 87 Mozilla розробники відзначили, що модифікований алгоритм блокування всіляких компонентів відстеження таким чином, щоб їх відключення не впливало на працездатність самої сторінки. Алгоритм працює в режимі приватного перегляду і суворого відстеження, блокуючи завантаження сторонніх скриптів, зображень та іншого міжсайтового контенту.

firefox

“Блокування може привести до того, що на сторінці будуть не працювати деякі функції, знизиться продуктивність сайту, або сторінка і зовсім не буде завантажена. У зв’язку з цим ми представили нову функцію SmartBlock, завдяки якій відбувається підміна скриптів для гарантування коректної роботи сторінки», — повідомили в компанії.

Читайте також:  Google Chrome отримав нову мультимедійну функцію

На думку Mozilla, В Firefox 87 вдалося вирішити головну проблему серфінгу: забезпечити достатню конфіденційність при введенні особистих даних на сторонніх ресурсах, зберігши зручність навігації по Інтернету і перегляду сторінок. Нова версія браузера вже доступна для десктопів і Android-пристроїв, реліз для iOS відбудеться пізніше.