Технології

Мобільна Genshin Impact за півроку заробила мільярд доларів

Genshin Impact

Пандемія COVID – 19 поставила жирний хрест на багатьох розвагах. На відеоіграх вона теж відбилася: великих релізів стає все менше, і навіть кращі з них так чи інакше страждають через напасть.

Тому геймери шукають розваги за межами звичних AAA-багато, наприклад, знайшли розраду у free-to-play забаві Genshin Impact. Підсумок виявився закономірним-безкоштовний тайтл став справжнім хітом.

Аналітики Sensor Tower підрахували, що всього за півроку з релізу мобільна версія рольового екшену принесла своїм авторам $1 мільярд, з яких $148 мільйонів припали на релізний місяць, а $233 мільйони — на минулий жовтень.

Читайте також:  YouTube скасувала випуск щорічного дайджесту Rewind

Помісячний дохід

За підрахунками експертів, грі вдалося досягти рекордної позначки помітно раніше своїх конкурентів: не менш знаменитої Pokemon GO на це знадобилося 9 місяців.

Варто обмовитися, що по частині загальних доходів в App Store і Google Play разом узятих, Genshin Impact поступається двом іграм — PUBG Mobile і Honor of Kings. Втім, все ще може змінитися: Популярність F2P-екшену в дусі Zelda, який вже на старті побив безліч рекордів, ніби і не збирається в’янути.